Werken aan Recht, werken bij DAS

Hoe zet je een werkgever stevig op de kaart bij advocaten, juristen en ICT’ers? Voor DAS Rechtsbijstand ontwikkelden we een employer branding-campagne die niet alleen het merk versterkte, maar ook direct de aandacht van de juiste professionals trok.

De uitdaging

DAS Rechtsbijstand had een heldere missie: 100 vacatures vullen én het merk top of mind krijgen bij werkzoekende advocaten, juristen en ICT’ers. Maar in een wereld waar iedereen schreeuwt om talent, is standaard niet genoeg. Daarom ontwikkelden we een vernieuwende communicatiestrategie, waarmee we DAS als werkgever stevig op de kaart zetten. Zonder droge vacatureteksten, maar door te laten zien wat DAS onderscheidt van concurrenten.

quote-symbol

In deze campagne werd de kracht van mid-funnel social advertising duidelijk zichtbaar.
Werken bij DAS, employer branding campagne

Het resultaat

Met een bereik van 9 miljoen, 83.000 bezoekers op de landingspagina en 690 sollicitaties, wisten we de KPI van 200 ruimschoots te overtreffen.

83.000

bezoekers op de landingspagina.

690

sollicitaties via de campagne.

das employer branding visual 2

De aanpak

We begonnen met sterke data: wat drijft de doelgroepen, waar vinden ze informatie, en wat zijn hun verwachtingen? Deze inzichten vertaalden we naar gerichte targetprofielen en zetten we in via programmatic, LinkedIn, Meta en YouTube, voor maximaal bereik en engagement. De creatie was puur DAS, met de krachtige boodschap 'Ik sta achter je'. Dankzij de profielendatabase en slimme remarketing, konden we de campagne doorlopend optimaliseren voor het beste resultaat.

Hier zijn we trots op

Door in de beginfase van de campagne in te zetten op een sterke awareness-laag, konden we DAS als merk stevig op de kaart zetten. Hiermee hebben we de doelgroep op de juiste manier geactiveerd. Deze langetermijnvisie leverde een grote bijgedrage aan het succes van de campagne.

quote-symbol

Een sterke awareness-laag en slimme remarketing vormden de basis voor succes

Ook een sterke employer branding campagne?